Weekend Open Air

Сокальська санаторна школа-інтернат Weekend Open Air Нещодавно у Сокальській санаторній школі-інтернаті, клуб вихідного дня, підтримуючи атмосферу емоційного комфорту для усіх вихованців закладу, продовжив свою роботу низкою відпочинкових заходів на свіжому повітрі. Виявляючи власну творчу ініціативу, діти самі обирали маршрути оздоровчо-виховних прогулянок, об’єкти, місця, де можна розважитися.


Доклдніше ->


Цікавий світ винаходів

Сокальська санаторна школа-інтернат Цікавий світ винаходів Цими днями, у 6 класі Сокальської санаторної школи-інтернату було проведено пізнавально-розвиваючу бесіду ‘’Винаходи людства, що змінили світ”.


Докладніше ->


Вчимося жити разом

Сокальська санаторна школа-інтернат Вчимося жити разом Цими днями з п’ятикласниками Сокальської санаторної школи- інтернату проводилось тренінгове заняття «Давай дружити». Воно було спрямоване на вивчення індивідуальних особливостей кожної дитини, згуртування новосформованого колективу, виховання у дітей доброзичливості у ставленні один до одного.Докладніше ->


Модний десерт

Сокальська санаторна школа-інтернат Модний десерт Нещодавно у Сокальській санаторній школі-інтернаті, клуб вихідного дня, створюючи сприятливий емоційний стан у дітей, запросив вихованців до участі у черговій акції Open Air «Marshmallow - веселі карамелі»

Докладніше ->


Руху правила єдині, знати їх усі повинні

Сокальська санаторна школа-інтернат Руху правила єдині Найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров’я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров’я, а навіть життя. Як відомо,що з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів.


Докладніше ->


Малюки на дорозі

Сокальська санаторна школа Малюки на дорозі Правила дорожнього руху були, є і будуть важливими в майбутньому. І нехай наших першокласників поки що до школи приводять батьки, але вони вже старанно вивчають правила пішоходів. В рамках місячника безпеки руху в першому класі Сокальської санаторної школи – інтернату відбулося інтегроване заняття «Моя дорога до школи».


Докладніше ->


Краса людської душі

Сокальська санаторна школа Краса людської душі Цими днями в 4 – Б класі Сокальської санаторної школи – інтернату до 100 - чя з дня народження В.О. Сухомлинського учні читали та обговорювали його оповідання та казки, сповнені тепла і сонця.Докладніше ->


Осіннє дійство

Сокальська санаторна школа Осіннє дійство 24 вересня у Сокальській санаторній школі ім. Т.Г.Шевченка відбулось традиційне свято «Осінній ярмарок», яке підготували і провели учні 7 класу. Усі вихованці школи ретельно готувались до цього дійства: пекли тістечка, печиво, торти. Також учні 5-11 класів представили дари осінньої природи, зібрані власноруч у своїх садах та на городах.

Докладніше ->


«Правила дорожні знай – в ДТП не попадай!»

Сокальська санаторна школа-інтернат Правила дорожні знай Кожного вересня Державтоінспекція проводить всеукраїнський рейд "Увага! Діти – на дорозі!" Розпочався новий навчальний рік, а, отже, на вулицях населених пунктів побільшало юних пішоходів. Більшість дітей за довгі канікули відвикли від інтенсивного руху транспорту, тож завдання дорослих і вчителів – зробити все, аби адаптаційний період учнів пройшов спокійно й без прикрих, а часом трагічних, випадків.

Докладніше ->


Знай, вивчай і поважай правила дорожнього руху

Знай, вивчай і поважай правила дорожнього руху Цими днями в 4 – Б класі Сокальської санаторної школи – інтернату в рамках місячника безпеки руху була проведена бесіда – настанова ,,Будь пильним та уважним на дорозі!’’Докладніше ->


Спасибі тобі, осінь, за цю красу!

Спасибі тобі, осінь Осіння пора! Як заворожує вона своєю красою. Але найбільш чаруючим і гарним постає перед нами осінній сад.Чудово, неначе в казці! Все навколо виблискує під яскравими промінцями лагідного сонечка.

Докладніше ->


"Будь обережним на дорозі!"

Сокальська санаторна школа-інтернат Будь обережним на дорозі З метою закріплення знань дітей про дорожні знаки та правила дорожнього руху, виховання вміння самостійно користуватися отриманими знаннями у повсякденному житті, вихователі Сокальської санаторної школи-інтернату разом з учнями 3 класу провели урок дорожньої грамоти, розповіли про те, яких правил безпечної поведінки на дорозі треба дотримуватися.


Докладніше ->


/Files/photogallery/1212/попередні публікації2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 53

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
КЗ ЛОР «Сокальська загальноосвітня санаторна школа-інтернатI-III ступенів, ім. Т.Г.Шевченка»

м.Сокаль, Львівська обл., вул.Тартаківська,10

E-mail: sokal_sanatorn@ukr.net

Дата останньої зміни 19 Жовтня 2018

Фотогалерея