В гості до страусів

/Files/photogallery/1306/В гості до страусів_2018_4.jpg Цими днями, учні 5-А класу Сокальської санаторної школи-інтернату побували на екскурсії в с. Велике на фермі страусів. Юним екскурсантам разом з класним керівником Сичинською З. В. та вихователем Білецькою О.О. Під час екскурсії було цікаво спостерігати, що за своєю поведінкою страус дуже відрізняється від інших, більше звичних для нас птахів.


Докладніше ->


Приємні відкриття

Сокальська санаторна школа-інтернат Приємні відкриття Нещодавно по-новому відкривали для себе Луцьк школярі Сокальської санаторної школи - інтернату ім. Т.Шевченка. Учні 6-го та 7-х класів здійснили цікаву мандрівку до замку Любарта, в якому проходив гастрономічний фестиваль"Луцьк Фуд Фест.Докладніше ->


Бібліотечна обсерваторія

Сокальська санаторна школа-інтернат Бібліотечна обсерваторія Нещодавно учні 6–Б Сокальської санаторної школи–інтернату вкотре відвідали районну бібліотеку для дітей і потрапили у справжню обсерваторію. Тут школярі змогли поспостерігати за дивовижними хвостатими красунями зоряного неба, ознайомитися з виставкою книг про космос і нашу планету.Докладніше ->


Мама! Чи є в світі слово більш прекрасне й ніжніше?

Сокальська санаторна школа-інтернат День Матері День Матері відзначається у другу неділю травня, бо це місяць Пречистої Діви Марії, яка благословила у хресну путь свого єдиного сина – Спасителя людства. До Матері Божої звертаються християни, просячи заступництва і допомоги.


Докладніше ->


Добро все переможе

Сокальська санаторна школа-інтернат Добро все переможе В світі є найсвятіші людські почуття – доброта, любов, прощення. Їх не купиш, не позичиш, їх просто можна безкоштовно набути, навчити себе бути людяним і милосердним. Все залежить від кожної людини індивідуально.
Докладніше ->


Крок до взаєморозуміння

Сокальська санаторна школа-інтернат Крок до взаєморозуміння Нещодавно у 6-Б класі Сокальської санаторної школи-інтернату пройшло практичне заняття «Ми і конфлікт». За допомогою «Торбинки асоціацій» діти добирали слова, які асоціюються з конфліктом, визначили основні причини виникнення суперечок між людьми.
Докладніше ->


Провокація еко-креативності

Сокальська санаторна школа-інтернат Провокація еко-креативності Нещодавно у 9 класі Сокальської санаторної школи-інтернату, в рамках місячника екологічної грамотності «Я – житель планети Земля», впродовж тижня природничих наук «Світ навколо нас» відбулися виховні заняття, спрямовані на розвиток екологічного мислення підлітків.
Докладніше ->


Характер…

Сокальська санаторна школа-інтернат Характер «Оцінити характер людини по – справжньому можна за вчинками, які вона робить,коли знає, що її ніхто не бачить.»
Саме ці слова англійського історика стали епіграфом години спілкування «На порядку денному твій характер» проведеної нещодавно в 7- А класі Сокальської санаторної школи – інтернату.

Докладніше ->


А вже весна у двері стука

Сокальська санаторна школа-інтернат А вже весна у двері стука Цими днями учні 4 класу Сокальської санаторної школи-інтернату виготовляли листівки у форматі 3D «Весняна композиція». Метою цього заняття був розвиток уяви, творчого мислення, естетичних смаків школярів, виховання в них любові до природи, поваги до рідних людей.

Докладніше ->


Зустріч з цікавими людьми

Сокальська санаторна школа-інтернат Зустріч з цікавими людьми Нещодавно у Сокальській школі-інтернаті, в рамках тижня духовності «Шлях до спасіння», відбулася цікава зустріч учнів 7-9 класів з членами організації «Українська молодь Христові» та її наставником о.Ярославом Валюхом.
Докладніше ->


Великодні «малювці»

Сокальська санаторна школа-інтернат Великодні «малювці» Нещодавно у Сокальській санаторній школі-інтернаті, в рамках місячника духовного відродження «Відчини своє серце добру», у клубі вихідного дня відбулися заняття «Творча писанка».Діти мали можливість стати учасниками розважань, які презентувала вихователь Гентуш М.Ю. про біблійні істини.Докладніше ->


Дивовижний світ природи

Сокальська санаторна школа-інтернат Дивовижний світ природи Цими днями, в рамках місячника екологічної грамотності «Я – житель планети Земля», у 5-А класі Сокальської санаторної школи-інтернату було проведено екологічну мандрівку «Стежками природи».

Докладніше ->


Природні чудеса України очима молодших школярів

Сокальська санаторна школа-інтернат Природні чудеса України Природа! З дитячих років ми звикаємо до її чарівної краси. Вона завжди чарувала і чарує, хвилювала і хвилює людину. Шепіт голубої води, зелених дібров, спів дзвінкоголосих пташок, запах і розмаїття квітів – усе це дорога серцю, ні з чим незрівнянна природа рідного краю.Докладніше ->


Це цікаво: моделюємо, конструюємо!

Сокальська санаторна школа-інтернат Це цікаво: моделюємо, конструюємо! Нещодавно у Сокальській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті ім. Т. Шевченка відбувся захоплюючий урок творчості «Вчимося моделювати". На цьому занятті учні 7-А класу спробували себе у ролі юних конструкторів моделі літака, контурної копії англійського винищувача.Докладніше ->


Математичне кафе «Ерудит»

Сокальська санаторна школа-інтернат Математичне кафе «Ерудит» Нещодавно п’ятикласники Сокальської санаторної школи-інтернату зібралися в незвичайному математичному кафе «Ерудит», де вони мали змогу «пообідати» і трохи відпочити, але відпочинок був у них активним.


Докладніше ->


Гра єднає нас

Сокальська санаторна школа-інтернат Гра єднає нас У Клубі вихідного дня в Сокальській санаторній школі- інтернаті проводилась розважальна година «В колі друзів». Вона сприяла розвитку комунікативних здібностей дітей, їх пізнавальних інтересів, вихованню товариських стосунків в різновіковій групі.
Докладніше ->


Літературна вікторина «Вінок Кобзареві»

Сокальська санаторна школа-інтернат Літературна вікторина «Вінок Кобзареві» У другому класі Сокальської санаторної школи-інтернату відбулася літературна вікторина «Вінок Кобзареві». У день народження поета вихователі разом з дітьми переглянули мультиплікаційний фільм за творами Тараса Григоровича, здійснили віртуальну подорож до картинної галереї та познайомилися з творчістю Шевченка-художника.


Докладніше ->


Хочеш мати друга – навчись другом бути

Хочеш мати друга – навчись другом бути Цими днями у 5-А класі у Сокальській санаторній школі-інтернат було проведено годину спілкування з елементами тренінгу «З чого починається дружба?»
В ході бесіди було розкрито зміст етичних понять «дружба», «друг», обгрунтували необхідні умови дружніх стосунків. А також за допомогою вправ «Дерево дружби і порозуміння», «Сонечко», «Мікрофон», учні з’ясовували, якими б хотіли бачити своїх друзів.

Докладніше ->


Сторінками дитячих журналів

Сокальська санаторна школа-інтернат Сторінками дитячих журналів Нещодавно учні 2 класу Сокальської санаторної школи-інтернату під час пізнавальної подорожі «На всі ваші «що?», «де?», « коли?» цікаві журнали відповідь дадуть завжди!» поринули у світ періодики, та ніби потрапили в чарівну країну, де познайомилися з багатьма цікавими друзями, казковими героями, побували на багатьох зустрічах, пізнали для себе багато різного і нового.


Докладніше ->


Твій вибір

Сокальська санаторна школа-інтернат Твій вибір Під рубрикою «Не помились» проходить серія заходів у 7-А класі Сокальської санаторної школи –інтернату, присвячених ознайомленню учнів з молодіжними організаціями та угрупуваннями. Недавно ми говорили про неформальні угрупування панків, металістів, рокерів, готів…, а сьогодні ми зустрілись з представниками відомої молодіжної організації - Пласту.


Докладніше ->


За і проти

Сокальська санаторна школа-інтернат За і проти Ми живемо в час небувалого злету інформаційних технологій. Отримуємо інформацію завжди, коли читаємо книжки, слухаємо радіо дивимось телевізор, спілкуємося між собою. Завдяки технічному прогресу виникли нові засоби комунікації, а разом з ними – і нові цінності.

Докладніше ->


Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Вшанування пам’яті Героїв 20 лютого 2018 року учні 5-А Сокальської санаторної школи-інтернату ім. Т.Шевченка прийшли до стели Героїв Небесної Сотні, щоб вшанувати героїв, які віддали своє життя під час трагічних подій Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Докладніше ->


Поетичний віночок Лесі Українки

Сокальська санаторна школа-інтернат Поетичний віночок Лесі Українки Напередодні іменин Лесі Українки учні 6 –Б класі Сокальської санаторної школи–інтернату імені Т. Г. Шевченка змогли розширити свої знання про Лесю Українку. Під час виховного заняття: літературна світлиця «Стояла я і слухала весну» діти ознайомилися з цікавими фактами про дитинство поетеси, її ранню творчість.


Докладніше ->


Година спілкування в музеї «Людина. Земля. Всесвіт»

Сокальська санаторна школа-інтернат Година спілкування в музеї «Митці нашого краю» - під такою назвою пройшла година спілкування для учнів 5-А класу Сокальської санаторної школи-інтернату ім. Т.Г.Шевченка у музеї «Людина. Земля. Всесвіт».Докладніше ->


Вчимося жити добрими людьми

Сокальська санаторна школа-інтернат Вчимося жити добрими людьми Що таке добро? Це досить нелегке і водночас таке важливе запитання, на яке шукали відповідь другокласники Сокальської санаторної школи-інтернат здійснивши подорож у «Казковий світ Добра». Маленькі школярики, мандруючи цією чарівною країною, навчались відрізняти погане від доброго, товаришувати та розв’язувати завдання від мешканців країни.


Докладніше ->


Творимо своїми руками

Сокальська санаторна школа-інтернат Творимо своїми руками У сьогоденні неабияке значення відіграє творчий розвиток дитини. Кожна дитина індивідуальна і її світ своєрідний. Дуже часто творчі здібності у дітей проявляються у ранньому віці і тому необхідно бути до дітей уважними і старатись надавати максимум можливостей для виявлення їхнього таланту.

Докладніше ->


Здоров’я не купиш-його розум дає

Сокальська санаторна школа-інтернат Здоров’я не купиш Енергетичні напої – надають крила чи вбивають, саме під такою назвою був проведений круглий стіл учасниками якого були учні 7 б класу Сокальської санаторної школи -інтернату. Ми обговорювали питання про вживання дітьми і підлітками енергетичних напоїв, їх шкідливий вплив на здоров’я.Докладніше ->


Подвиг Героїв Небесної Сотні

Сокальська санаторна школа-інтернат Подвиг Героїв Небесної Сотні Цими днями у Сокальській санаторній школі – інтернаті відбулася загальношкільна лінійка – реквієм « Герої не вмирають…», яку підготувала і провела учитель історії Шведик Г.Г. зі своїми вихованцями – семикласниками. В актовій залі школи зібралися учні й педагоги, щоб згадати ті страшні події, коли вся Україна і весь світ стали свідками холодної жорстокості катів та щирого, відчайдушного пориву повстанців.

Докладніше ->


Клуб вихідного дня

Сокальська санаторна школа-інтернат Клуб вихідного дня Закликаючи весну в «Клубі вихідного дня» учні 4-6 класів виготовляли пташку з паперу. Діти з радістю вирізали, клеїли, імпровізували з кольорами та формами, допомагали один одному. Також на майстерці школярі закріпили знання, отримані на уроках математики. Адже елементи пташки вирізали у вигляді геометричних фігур.


Докладніше ->


Секрети щасливої родини

Сокальська санаторна школа-інтернат Секрети щасливої родини Цими днями у 5-А класі Сокальської санаторної школи-інтернату було проведено годину народознавства «Реліквії мого роду».


Докладніше ->


Пророча зустріч

Сокальська санаторна школа-інтернат Пророча зустріч Цикл різдвяних свят закінчується святом з дивною назвою:Стрітення. Хто з ким зустрічається?,чому?,яке відношення до свята має свічка?-серію таких питань розглядали учні клубу вихідного дня Сокальської санаторної школи-інтернату в неділю на біблійних розмовах.Докладніше ->


Свято вареника

Сокальська санаторна школа-інтернат Свято вареника Вареники вважають традиційно стравою української кухні. Вони – справжнє свято для шлунку й душі українця. Але чи кожного дня їли вареники? Чому вареники наділялися неабиякими магічними властивостями? Чому їх мала ліпити виключно жінка? На ці і ще на багато інших запитань знайшли відповідь учні 7-их класів.


Докладніше ->


Фруктово-карамельні забавлянки

Сокальська санаторна школа-інтернат Фруктово-карамельні забавлянки Нещодавно у Сокальській санаторній школі-інтернаті, в рамках місячника «Обдаровані діти – майбутнє України», у клубі вихідного дня, відбулося декілька незвичайних розваг, спрямованих на розвиток інтегрованих якостей у школярів усіх вікових категорій. Активізації процесу самопізнання та розширенню діапазону творчих здібностей сприяли різнобічні уподобання вихованців.


Докладніше ->


Пізнаємо себе

Сокальська санаторна школа-інтернат Пізнаємо себе На цьому тижні в 4 класі Сокальської санаторної школи – інтернату було проведено тренінгове заняття «Хто я? Хто ти?», яке було спрямоване на формування в учнів позитивного відношення до себе, друзів, однокласників; на виховання гуманістичних рис характеру у майбутнього покоління.

Доклданіше ->


Ми у світі емоцій

Сокальська санаторна школа-інтернат Ми у світі емоцій Пізнаючи дійсність, людина так чи інакше ставиться до предметів і явищ, які її оточують: до речей, людей та до самої себе. Одні явища дійсності викликають радість, захоплення, інші - тугу, смуток, розчарування. Такі переживання називають емоціями та почуттями. В емоціях виявляється позитивне або негативне ставлення людини до навколишнього світу.

Докладніше ->


Передові спільноти андеграунду

Сокальська санаторна школа-інетрнат Передові спільноти андеграунду Нещодавно у 9 класі Сокальської санаторної школи-інтернату, в рамках місячника самопізнання «Відкриття – знахідки», захопливе відеотурне «Ще вчора ми цього не знали» спонукало старшокласників до роздуму про те, у чому ж полягає унікальність підліткового співтовариства і культури.Докладніше ->


Екскурсія до музею «Людина. Земля. Всесвіт.»

Сокальська санаторна школа-інтернат Виставка Валентини Михайловської 15 лютого 2018 року учні 5-Б класу Сокальської санаторної школи-інтернату відвідали Сокальський музей «Людина. Земля. Всесвіт.».
У музеї саме відбувається виставка виставка робіт волинської майстрині Валентини Михайловської. Художниця представила велику кількість портретних робіт виконаних у стилі фотомалюнка.

Докладніше ->


Стріли Амура

Сокальська санаторна школа-інтернат Стріли Амура 14 лютого -День Святого Валентина– день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.
У цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики.


Докладніше ->


Крути! Крути! Мужність і посвята

Крути_2018 Нещодавно у Сокальській санаторній школі – інтернаті відбулася тематична лінійка, присвячена пам’яті героїв Крут. Сто років минуло з того часу, коли юнаки – сміливці пішли на самопожертву в боротьбі за незалежність. Бій під Крутами став символом героїзму для українського народу.


Докладніше ->


Шкільний булінг

булінг_2018 Випадки насильства серед учнів завжди були у школі, однак зараз вони стають дедалі помітнішими. За даними психологічних досліджень зарубіжних та вітчизняних шкіл, булінг – явище досить поширене.

Докладніше ->


Мій край - моя земля

Мій край - моя земля Цими днями в 4 класі Сокальської санаторної школи- інтернату була проведена інтелектуальна гра «Я і Україна», завдяки якій діти змогли перевірити і збагатити свої знання про історію, культуру і побут українського народу.


Докладніше ->


Без верби і калини нема України

Сокальська санаторна школа-інтернат Без верби і калини нема України Інтелектуальний марафон «Я люблю Україну» пройшов у формі змагань між командами 5-их класів Сокальської санаторної школи-інтернату «Верба» і «Калина».
Докладніше ->


Чарівний світ казки

Чарівний світ казки Нещодавно у 2 класі Сокальської санаторної школи-інтернат була проведена гра-вікторина «На казковому полі». Це була захоплююча подорож по сторінках улюблених казок. Діти дружно повідомляли, які книги з представлених вони прочитали, і вже через декілька хвилин підтвердили свою начитаність, влучно відповідаючи на питання літературної вікторини.

Докладніше ->


Творча майстерня

Творча майстерня Цими днями другокласники Сокальської санаторної школи-інтернату стали учасниками майстер-класу «Різдвяна витинанка».Учасники творчої майстерні вирізали з паперу і робили в техніці орігамі ангеликів...

Докладніше ->


Фантазуємо разом з ЛЕГО

Сокальська санаторна школа-інтернат Нещодавно у Сокальській санаторній школі – інтернаті в «Клубі вихідного дня» пройшов конкурс «Юний Легоконструктор». В ньому брали участь учні молодших та середніх класів.Докладніше ->


Обереги українського народу

Сокальська санаторна школа-інтернат Обереги українського народу Виховуючи любов, шану, повагу до стародавніх символів наших предків, формуючи бережливе ставлення до традицій і звичаїв нашого народу та збагачуючи уявлення дітей про народні обереги, в учнів 5-Б класу відбувся виховний захід «Оберіг як символ любові та незрадливості українського народу»

Докладніше ->


Наслідуймо Святого Миколая

Сокальська санаторна школа-інтернат Наслідуймо Святого Миколая Яка християнська дитина не очікує Святого Миколая?... З нетерпінням чекали Його і діти санаторної школи-інтернату м. Сокаля. Напередодні до них завітав настоятель церкви СвятогоДуха отець Петро Звір.

Докладніше ->


Українські смаколики

Сокальська санаторна школа-інтернат Українські смаколики Нещодавно в 7 б класі Сокальської санаторної школи-інтернату було проведено поле чудес «Українська національна кухня». Українська кухня має свою давню історію та славиться своєю різноманітністю, нараховує сотні рецептів: борщі і пампушки, паляниці й галушки, вареники й ковбаси, напої з фруктів й меду відомі далеко за межами України.


Докладніше ->


Бачити серцем

Сокальська санаторна школа-інтернат Бачити серцем Нещодавно у 6-Б класі Сокальської санаторної школи-інтернату пройшло виховне заняття до Міжнародного дня людей з інвалідністю. На уроці школярі вчилися позитивного ставлення до осіб з інвалідністю, доброзичливості, людяності, терпимості та взаємоповаги.Докладніше ->


Діаспора Фест

Сокальська санаторна школа-інтернат Діаспора Фест Нещодавно у 9 класі Сокальської санаторної школи-інтернату, в рамках місячника національного виховання «Я починаюсь з отчої землі», музичний відеожурнал «Українські «журавлі» об’єднав старшокласників навколо проблеми розвитку та поширення української культури у світі.Докладніше ->


Маленькі фінансисти

Сокальська санаторна школа-інтернат Маленькі фінансисти Нещодавно в 4 класі Сокальської санаторної школи-інтернату була проведена економічна гра «Сімейний бюджет», яка була спрямована на те, щоб розширити знання дітей про доходи сім’ї і шляхи їх використання, розвивати в учнів ощадливість, діловитість, організованість.


Докладніше ->


Злочин і покарання

Сокальська санаторна школа-інтернат Злочин і покарання Протягом листопада в Сокальській санаторній школі – інтернаті тривав місячник профілактики правопорушень «Свобода і відповідальність». Учні 8 класу разом з бібліотекарем Антонюк О.О. та вчителем біології Новосад І. Я. відвідали Сокальську районну центральну бібліотеку, де відбувся виховний захід у форматі Живої книги на тему «16 днів проти насильства».

Докладніше ->


Картка Юніора

Сокальська санаторна школа-інтернат Картка Юніора Нещодавно вихованці 7-А класу Сокальської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату ім. Т.Шевченка побували на екскурсії у Сокальському відділенні ПриватБанку. Школярі взяли участь у фінансовій освітній програмі ЮніорБанк.Докладніше ->


На терезах Феміди

Сокальська санаторна школа-інтернат На терезах Феміди У рамках проведення Всеукраїнського тижня права, спрямованого на формування правової свідомості, навичок та звичок правомірної поведінки молоді, правоосвітньої та правовиховної роботи, у Сокальській санаторній школі-інтернаті відбулася зустріч учнів старших класів із інспекторами ювенальної превенції Сокальського відділення поліції Мроць І.А. та Тимчак Н.Р.

Докладніше ->


Твоє « Я»

Сокальська санаторна школа-інтернат Твоє « Я» В серію заходів, присвячених правам дитини, змістовно вплелась година спілкування «Будь самим собою», проведена в 7- А класі Сокальської санаторної школи - інтернату.


Докладніше ->


Курити чи ні? Однозначно – ні!

Сокальська санаторна школа-інтернат Курити чи ні? Однозначно – ні! Нещодавно в 7 – А класі Сокальської санаторної школи – інтернату в рамках місячника профілактики правопорушень було проведено усний журнал ,,Куріння чи здоров’я – твій вибір’’.
Докладніше ->


Корисні та шкідливі звички

Сокальська санаторна школа-інтернат Корисні та шкідливі звички Для того , щоб зберегти та прожити щасливе і повноцінне життя, найперше слід подбати про своє здоров’я. А берегти його потрібно вчитись змалечку, адже здоров’я – це запорука щасливого майбутнього.Докладніше ->


16 днів проти насильства

Сокальська санаторна школа-інтернат 16 днів проти насильства Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного. Останніми роками визнано поширення в освітній практиці такого явища, як шкільний булінг.
Докладніше ->


Пам’ять серця

Сокальська санаторна школа-інтернат Пам’ять серця 25 листопада у нашій державі відзначали День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій. У Сокальській санаторній школі – інтернаті було проведено вечір реквієм «Голодомор. Жнива розпачу».
Докладніше ->


Нас об’єднує вишиванка

Сокальська санаторна школа-інтернат Нас об’єднує вишиванка Вишиванка - не лише традиційна українська сорочка, але й ознака стилю. Зараз все більше людей носять вишиванки, та не так багато можуть створити ексклюзивну сорочку власними руками.Нещодавно у Сокальській центральній районній бібліотеці ім. В.Бобинського відбулася презентація робіт місцевої майстрині Шибанової Лесі Володимирівни.
Докладніше ->


Не забудь…

Сокальська санаторна школа-інтернат Не забудь Щороку у четверту суботу листопада світ відзначає пам'ять жертв Голодомору. Цей день повинен памятати кожен. І свідомо та переконливо пом’янути невинних жертв Голодомору 1932-1933 р.
Докладніше ->


Україна – країна гідності й свободи

Україна – країна гідності й свободи 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року. Саме цій пам’ятній даті була присвячена урочиста лінійка в Сокальські санаторній школі-інтернаті, яку підготували учні 11 класу (класний керівник Долівець Н.О.)

Докладніше ->


Поїздка у Львів

Сокальська санаторна школа-інтернат Поїздка у Львів 19 листопада учні 5 -х класів Сокальської санаторної школи - інтернату здійснили поїздку в м. Львів. Екскурсія була корисною і повчальною. Спочатку школярі побували в церкві св. Анни, а також гуляли вулицями Львова, центром міста.


Докладніше ->


Володій своїм розумом

Сокальська санаторна школа-інтернат Володій своїм розумом Нещодавно у 9 класі Сокальської санаторної школи-інтернату, в рамках місячника профілактики правопорушень «Свобода і відповідальність», відбулися виховні заняття у напрямку превентивної роботи з підлітками.Докладніше ->


Права дитини – це твої права

Сокальська санаторна школа-інтернат Права дитини – це твої права Нещодавно в 7 – А класі Сокальської санаторної школи – інтернату в рамках місячника профілактики правопорушень ,,Свобода і відповідальність’’ було проведено виховний захід ,,Наші права – щасливе дитинство’’.


Докладніше ->


Море радості й емоцій

Сокальська санаторна школа-інтернат Море радості й емоцій Цими вихідними учні 4 класу Сокальської санаторної школи- інтернатуразом з класним керівником Казун О.О. і вихователями Мартинюк О.Б., Мусій О.П. мали далеку, але захопливу подорож в Трускавець. Там вони відвідали яскраве шоу в дельфінарії “Оскар”.Групу супроводжувало багато батьків.


Докладніше ->


На сторожі прав і вольностей української землі

На сторожі прав і вольностей української землі Стара латинська мудрість називає історію вчителькою життя. Тому кожне покоління звертається до минулого, щоб почерпнути звідти досвіду для сучасного й майбутнього, почерпнути знання з історії й зробити висновки для майбутніх дій.Докладніше ->


Мандрівка містом Лева

Сокальська санаторна школа-інтернат Мандрівка містом Лева Захоплюючу пізнавально-розважальну екскурсію здійснили цими вихідними днями учні 7-х класів Сокальської загальноосвітньої школи-інтернату ім. Т.Шевченка. Діти разом зі своїми наставниками відвідали старовинне місто Львів.


Докладніше ->


Закон і ми

Сокальська санаторна школа-інтернат Закон і ми З правовими питаннями ми зустрічаємося дуже часто. Реалізувати свої права, не порушуючи при цьому прав та інтересів інших – це своєрідне мистецтво. Досягти такого балансу можливо не тільки завдяки високій правовій свідомості, грамотності чи через страх перед відповідальністю, а перш за все тоді, коли в своїх діях керуєшся совістю, людяністю, чесністю, повагою до оточуючих.
Докладніше ->


Пізнаймо в серці рідне слово

Сокальська санаторна школа-інтернат Пізнаймо в серці рідне слово Ми – українці, живемо у вільній і незалежній державі – Україні. Розмовляємо рідною державною українською мовою. А мова у нас красива і багата, мелодійна і щира, як і душа українського народу.
Докладніше ->


Барви золотої Осені

Сокальська санаторна школа-інтернат Барви золотої Осені Щорічно в нашій школі проводиться осіннє свято, на ньому діти розповідають про щедрі осінні дари. Цього року діти 2 класу на святі «Барви золотої Осені» розповіли про вміст вітамінів та корисні властивості осінніх овочів та фруктів.Докладніше ->


Правопорядок і закон

Сокальська санаторна школа-інтернат Правопорядок і закон Цими днями, в рамках місячника правових знань, у 5-А класі Сокальської санаторної школи-інтернату було проведено виховну годину “Виконуй обов’язки, поважай правопорядок і закон”.

Докладніше ->


Лунай, величне наше слово!

Сокальська санаторна школа-інтернат Лунай, величне наше слово! Нещодавно в 2 класі Сокальської санаторної школи-інтернату відбулась вікторина «Юні мовознавці», присвячена Дню української писемності та мови. Для учнів вихователь підготувала конкурси: «Сходинки слів», «Розсипаночка», «Конверт», «Відновіть вірш», в яких діти могли проявити свої знання з української мови, кмітливість, вміння швидко знаходити правильні відповіді.

Докладніше ->


Осіннє орігамі

Сокальська санаторна школа-інтернат Осіннє орігамі Нещодавно учні 2 класу Сокальської санаторної школи-інтернату в черговий раз стали учасниками майстер-класу з орігамі. Тут вони в доступній формі знайомляться з історією виникнення орігамі, азами паперової пластики. Жоден учень не залишається байдужим, коли в його руках звичайний листок паперу перетворюється на метелик, кленовий листочок або квітку. Дуже приємно бачити вогник зацікавленості в очах вихованців.

Докладніше ->


Цікаво про права

Цікаво про права Після ряду відвіданих заходів, присвячених правам дитини, учні 7-А класу Сокальської санаторної школи-інтернату побували на виставці кросвордів та ребусів «Перехрестя Мудрого Закону».


Докладніше ->


Цікава мандрівка

Сокальська санаторна школа-інтернат Цікава мандрівка Справжнім дивом для учнів 2 класу КЗ ЛОР « Сокальська санаторна школа-інтернат» стала хоч недалека, але надзвичайно захоплива мандрівка. Вже зранку діти, повні ентузіазму та хвилюючих передчуттів, зібралися на шкільному подвір’ї. Послухавши останні настанови своїх вихователів, Філевич М. С. та Мамчур Л. Б., вирушили на зустріч пригодам.

Докладніше ->


Кожна дитина має право…

/Files/photogallery/1303/Кожна дитина має право_2017_3.JPG В рамках проекту «Право і діти» в другому класі Сокальської санаторної школи-інтернату було проведено виховний захід «Правовий букварик». До учнів завітали герої з казок «Коза дереза», «Івасик- Телесик», «Вовк і семеро козенят» з проханням допомогти розібратися з несправедливим відношенням до них інших. Діти за круглим столом висловлювали свої думки.

Докладніше ->


Мова моя барвінкова

Сокальська санаторна школа-інтернат Мова моя барвінкова З такою назвою відбулася година спілкування у 4 класі Сокальської санаторної школи – інтернату, яка сприяла розширенню знань дітей про красу української мови, вихованню бажання говорити чистою мовою, поважати її і любити.

Докладніше ->


Перли любові

Сокальська санаторна школа-інтернат Перли любові Нещодавно у 9 класі Сокальської санаторної школи-інтернату, напередодні свята української писемності та мови, стартував флешмоб «Українські коралі». В рамках заходу, висловлюючи пошану та любов до рідної мови, вихованці виготовили умовні перлини, які зложили у святкове намисто.


Докладніше ->


Майстер-клас: Як виготовити оберіг власними руками — підкова

Майстер-клас: Як виготовити оберіг власними руками — підкова Майстер-клас з виготовлення оберегів пройшов в Сокальській санаторній школі-інтернаті. Учні 6-А класу ознайомилися із значенням та походженням різних оберегів, поглибили знання у галузі декоративно-ужиткового мистецтва. Заняття принесло усім задоволення,бо робили оберіг діти власними руками.


Докладніше ->


Небезпечна свобода

Сокальська санаторна школа-інтернат Небезпечна свобода В рамках місячника правових знань та з метою кращої поінформованості школярів у 6-Б класі Сокальської санаторної школи – інтернату відбулося заняття «Не стань жертвою торгівлі дітьми». Учні розглянули зовні­шні та внутрішні причини виникнення даної проблеми.Докладніше ->


Вони живуть поруч

Сокальська санаторна школа-інтернат Вони живуть поруч Вони живуть поруч Нещодавно в 4 класі Сокальської санаторної школи – інтернату було проведено екологічний калейдоскоп «Унікальна фауна Землі». Ця подорож перенесла дітей у дивовижний світ тварин. Діти змогли ознайомитись з різноманіттям тваринного світу, цікавими ознаками деяких представників.

Докладніше ->


Подорож Козацькою країною

Сокальська санаторна школа-інтернат Подорож Козацькою країною 14 жовтня вся Україна відзначає свято Покрови Божої Матері –захисниці та покровительки українського козацтва, а віднедавна це – День захисника України. Напередодні цього великого свята учні 5-их класів Сокальської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату ім.Т.Шевченка провели музичний квест «Подорож Козацькою країною»

Докладніше ->


Маленькі патріоти

Сокальська санаторна школа-інтернат Маленькі патріоти Одним із завдань сучасної української школи є виховання патріотизму в дітей. Маленькі школярики гордо говорять: “Ми — українці! Ми любимо свій рідний край, свою Батьківщину”. Вже з перших днів у школі першокласники на уроках, під час виховних годин роздумують, що для них є Україна, чому її потрібно любити, захищати. Учні вивчають віршики про Україну, знайомляться з державною символікою.

Докладніше ->


Інтелектуальний марафон

Сокальська санаторна школа-інтернат Інтелектуальний марафон Саме з такої цікавої і розвиваючої гри «Всезнайко» розпочався недільний ранок у школярів Сокальської санаторної школи – інтернату.
Докладніше ->


Життя і безсмертя

Сокальська санаторна школа-інтернат Життя і безсмертя Нещодавно у 9 класі Сокальської санаторної школи-інтернату, в рамках оголошеного року видатного політичного діяча та засновника Народного Руху України В’ячеслава Чорновола, відбулася виховна година «Творець української незалежності».Докладніше ->


Машина часу: бойовий шлях УПА

/Files/photogallery/1303/бойовий шлях УПА_2017_7.JPG Учні шостих класів Сокальської санаторної школи – інтернату відвідали виставку, присвячену 75-річниці створення УПА , створену в історико – краєзнавчому музеї «Сокаль і Сокальщина». Директор музею Василь Волошин розповів дітям про окупацію України двома державами Німеччиною та Росією.

Докладніше ->


Здоров’я - найдорожчий скарб

/Files/photogallery/1303/найдорожчий скарб_2017_4.jpg Цими днями в 4 класі Сокальської санаторної школи- інтернату проводилось тренінгове заняття «Зроби правильний вибір». Воно сприяло розширенню знань дітей про здоровий спосіб життя, про фактори, що впливають на формування здоров’я.Докладніше ->


Екологічна гра «Хто де живе?»

/Files/photogallery/1303/Екологічна гра_2017_4.JPG Питання екологічної освіти та виховання сьогодні дуже важливі. Улюдині необхідно відродити почуття поважного ставлення до природи, реалізуючи духовно-моральний потенціал, прищепити екологічну культуру. Тому ми з учнями 2 класу Сокальської санаторної школи-інтернату вирішили провести екологічну подорож.


Докладніше ->


Ми вдячні золотим рукам

Сокальська санаторна школа-інтернат Ми вдячні золотим рукам Кожна здорова людина повинна працювати. Вчимося працювати ми з раннього дитинства. Спочатку в садочку, у школі. Потім кожен обирає собі фах за смаком і уподобаннями. І досить часто на цей вибір впливають бажання їх близьких.Докладніше ->


Алгоритм безпеки

Сокальська санаторна школа-інтернат Алгоритм безпеки В рамках декади протипожежної безпеки у шостих класах Сокальської санаторної школи – інтернату імені Т. Г. Шевченка пройшов урок – застереження «Обережно: червона квітка».
Докладніше ->


Хай Вогонь в серцях палає, а пожеж хай не буває

Сокальська санаторна школа-інтернат Хай Вогонь в срцях палає Цими днями, у 5-А класі Сокальської санаторної школи-інтернату, відбулася бесіда з пожежної безпеки «Сірничок маленький, а вогонь великий».Докладніше ->


Де є добро, там зникає зло

Сокальська санаторна школа-інтернат Де є добро, там зникає зло Існує легенда про те, як Боги ховали Добро. Вони вирішили сховати його у серці людини. Бо вона буде шукати Добро по всьому світі, не підозрюючи, що носить в собі.
Докладніше ->


Мобілочка

Сокальська санаторна школа-інтернат Мобілочка Нещодавно в 7 –А класі Сокальської санаторної школи – інтернату було проведено виховну годину ,,Мобільна культура стукає в шкільні двері ”.

Докладніше ->


Щедрість рідної землі

/Files/photogallery/1301/Щедрість рідної землі_2017_1.JPG Нещодавно у Сокальській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті І-ІІІ ст. ім. Т. Шевченка відбувся осінній ярмарок, який підготували та провели учні 7-А класу.

Докладніше ->


Пожежники – наші захисники

/Files/photogallery/1295/Пожежники – наші захисники_2017_5.jpg Нещодавно учні 2 класу Сокальської санаторної школи-інтернату з задоволенням відвідали пожежну частину м. Сокаля. Дітей цікавило все: пожежні машини, форма пожежника, побут, розповідь пожежників.
Докладніше ->


Мистецький вернісаж

Сокальська санаторна школа-інтернат Мистецький вернісаж Учні 6 – Б класу Сокальської санаторної школи-інтернату продовжили знайомство з культурною та мистецькою спадщиною нашого міста. Нещодавно вони відвідали музей «Людина. Земля. Всесвіт», де ознайомилися з історією і традиціями гончарства на Львівщині та Сокальщині.

Докладніше ->


Навігатор в океані знань

Сокальська санаторна школа-інтернат Навігатор в океані знань Нещодавно у 9 класі Сокальської санаторної школи-інтернату, в рамках відзначення Всеукраїнського дня бібліотек, формуючи у дітей загальнолюдські цінності, виховуючи любов, шанобливе ставлення до книг, популяризуючи періодичні видання для підлітків, було проголошено акцію «Порекомендуй книгу із бібліотеки своєму другові».

Докладніше ->


Вчимося мистецтву орігамі

Сокальська санаторна школа-інтернат Вчимося мистецтву орігамі Цього тижня учні 4 класу Сокальської санаторної школи- інтернату виготовляли кубик- трансформер в техніці орігамі. Майстер - клас показав Гук Святослав. Такий виріб можна використовувати як іграшку. Кубик складається в простий квадрат. Виріб стає ще цікавішим, якщо зліпити два- три кубики до купи.


Докладніше ->


Майстер клас «Вчимося грі на гітарі»

Сокальська санаторна школа-інтернат Вчимося грі на гітарі Хочете стати душею будь-якої компанії і центром загальної уваги на будь-якій дружній вечірці? Все, що вам потрібно, - це навчитися грати на гітарі. Тим більше, якщо не зупинятися і продовжувати удосконалювати свої навички, а особливо при наявності таланту, невинне захоплення може зробити з вас справжнього музиканта.

Докладніше ->


Феєрія танцю

сокальська санаторна школа-інтернат Феєрія танцю Учасники хореографічного гуртка «Перлина» Сокальської санаторної школи-інтернату ім. Т.Г. Шевченка прийняли участь у концерті присвяченому святкуванню Дня вчителя. Вихованці гуртка представили два номери: хореографічну композицію «Кучерики», «Осінній вальс».


Докладніше ->


Бог у моєму житті

/Files/photogallery/1295/Бог у моєму житті_2017_2.jpg Недільний день для учнів Сокальської санаторної школи-інтернату розпочався відвідуванням Святої Літургії.Докладніше ->


Добром забуте серце обігрійте

Сокальська санаторна школа-інтернат Добром забуте серце обігрійте Щороку у перший день жовтня світова спільнота відзначає Міжнародний день людей похилого віку. До цього дня в Сокальській санаторній школі-інтернаті ім.Т.Шевченка було проведено кілька тематичних заходів.
Докладніше ->


Дорога вчителя вся виткана з любові

/Files/photogallery/1301/Дорога вчителя вся виткана з любові_2017_9.JPG У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти. Відбулося таке свято і у Сокальській санаторній школі-інтернаті. Убравшись у святкові шати, школа розквітла посмішками вихованців та педагогів, наповнилась веселим настроєм.Докладніше ->


Дотягнутись до «зірок», гідних поваги

Сокальська санаторна школа-інтернат Дотягнутись до «зірок», гідних поваги Нещодавно у 9 класі Сокальської санаторної школи-інтернату, в рамках тижня шкільної демократії «Аксіома лідерства», напередодні виборів у шкільний парламент, відбулося виховне заняття з елементами тренінгу «Сходження на вершину успіху».Докладніше ->


Права та обов’язки сучасного школяра

/Files/photogallery/1295/Права та обов’язки_2017_1.jpg Нещодавно у 7-б класі Сокальської санаторної школи – інтернату було проведено круглий стіл з мультимедійною презентацією «Азбука однокласника».

Докладніше ->


Плоди уяви фантастів

Сокальська санаторна школа-інтернат Плоди уяви фантастів Нещодавно учні 9 класу Сокальської санаторної школи-інтернату здійснили відеомандрівку «Винаходи людства, які змінили світ». Вихованці розширили свої знання щодо історії виникнення речей і приладів, що нас оточують.
Докладніше ->


Толерантність врятує світ

Сокальська санаторна шокла-інтернат Толерантність врятує світ Цими днями у 5- Б класі Сокальської санаторної школи-інтернату пройшов урок толерантності " Всі ми такі різні "

Докладніше ->


Античні традиції і сучасність

Сокальська санаторна школа-інтернат Античні традиції і сучасність Нещодавно учні 9 класу Сокальської санаторної школи-інтернату, в рамках Олімпійського тижня «Старти надій», гортали цікаві відеосторінки історії Олімпійського руху. Діти отримали загальні відомості про започаткування Олімпійських ігор...Докладніше ->


Ми – учасники дорожнього руху!

Сокальська санаторна школа-інтернат Ми – учасники дорожнього руху! Знати і дотримуватися правил дорожнього руху повинна кожна дитина ще до того, як вона самостійно вийде на вулицю. Це допоможе їй безпечно ходити вулицями і дорогами міста.
Докладніше ->


Мрії на виріст – реалізація від сьогодні

Сокальська санаторна школа-інтернат Мрії на виріст Щирість – це те, чого не вистачає у сучасному світі. Приємно відзначити той факт, що молодь у Сокальській санаторній школі-інтернаті наділена такою рисою.
Докладніше ->


Увага! Діти на дорозі

Сокальська санаторна школа-інтернат Увага! Діти на дорозі В рамках Місячника безпеки руху учні 6 – Б класу Сокальської санаторної школи – інтернату переглянули та проаналізували відеофільм «Будь обережним на дорозі».


Докладніше ->


Мир - найбільше із благ

/Files/photogallery/1295/Мир - найбільше із благо_2017_7.jpg У нелегкий час для України День миру є по–своєму особливий. Саме тому учні Сокальської санаторної школи – інтернату цими вихідними об’єдналися в роботі над проектом «Голуб миру».
Докладніше ->


З Україною в серці

Сокальська санаторна школа-інтернат З Україною в серці Нам пощастило народитися на мальовничій, щедрій та багатій землі, ім’я якій - Україна. Ми – українці. Це звучить гордо. Бути українцем – означає пишатися своєю Вітчизною. А нам є чим пишатися. Надзвичайне, прекрасне, унікальне, знаходиться поруч з нами.


Докладніше ->


Випадкові відкриття

Сокальська санаторна школа Випадкові відкриття Ми оточені речами, якими повсякчас користуємось, навіть не замислюючись, звідки вони взялись, хто їх придумав і як вони змінили на краще життя людей.

Докладніше ->


Дорога – не забавка

Сокальська санаторна школа Дорога – не забавка Усі ми багато разів на день перебуваємо на вулицях та дорогах. Проте чи завжди пам’ятаємо, що, вийшовши за поріг домівки, стаємо учасниками дорожнього руху і заради своєї безпеки повинні орієнтуватись у складній ситуації на дорозі, самостійно приймати рішення.


Докладніше ->


Будь уважним на дорозі!

Сокальська санаторна школа-інтернат Будь уважним на дорозі Правила безпеки дорожнього руху прості, але чомусь багато людей їх зневажають. Через неуважність та легковажність дорослі дуже часто потрапляють у всілякі дорожні халепи, але діти потребують особливого піклування.
Докладніше ->


Багряний лист кружляє

Сокальська санаторна школа-інтенат Багряний лист кружляє Ходить осінь по землі. Летять листки жовті і багряні. А кожен ранок світло золотить блакить. За такими змінами у природі спостерігали учні Сокальської санаторної школи-інтернату під час екскурсії осіннім парком у «Клубі вихідного дня».

Докладніше ->


Знань країна дивна

Сокальська санаторна школа-інтернат Знань країна дивна 1 вересня 2017 року Сокальська санаторна школа-інтернат у черговий раз зустрічала своїх учнів. Цей день є визначним і радісним святом для кожного з нас. Адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві, лікуванні й оздоровленні дітей.

Докладніше ->


/Files/photogallery/1212/попередні публікації2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 441

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
КЗ ЛОР «Сокальська загальноосвітня санаторна школа-інтернатI-III ступенів, ім. Т.Г.Шевченка»

м.Сокаль, Львівська обл., вул.Тартаківська,10

E-mail: sokal_sanatorn@ukr.net

Дата останньої зміни 24 Травня 2018

Фотогалерея