Надійся. Мрій. Перемагай.

Надійся. Мрій. Перемагай Цими днями в 4-Б класі Сокальської санаторної школи-інтернату відбулося спортивно-розважальне свято «Надійся. Мрій. Перемагай.» Школярі на святі отримали можливість позмагатись в різних конкурсах і естафетах.

Докладніше ->


Урок Гідності

Сокальська загальноосвітня санаторна школа Урок Гідності Головна мета відзначення Дня Гідності та Свободи, – показати, наскільки важливим є почуття власної гідності у кожної окремої людини та народу в цілому. На світовому рівні цей день почали відзначати не так давно – у 2006 році. Сокальська санаторна школа – інтернат долучилась до акції проведення в Україні Всесвітнього Дня Гідності 2018 , яку організували команда Global Digniti Day в Україні й EdCamp Ukraine.

Докладніше ->


Ти зможеш, якщо зміг я

Сокальська санаторна школа-інтернат Ти зможеш, якщо зміг я 26 листопада в Сокальській санаторній школі-інтернаті ім. Т. Шевченка було проведено спортивне свято «Ти зможеш, якщо зміг я», присвячене зимовим святам. Участь у цьому заході взяли учні четвертих і п’ятого класів: команда «Смайлики» (4-Б клас), команда орли (4-А клас) і команда «Найки» (5 клас).Докладніше ->


Не було б порушення, не треба було б нести відповідальність

Не було б порушення, не треба було б нести відповідальність Ця народна мудрість відображає весь зміст зустрічі, яка нещодавно відбулася у Сокальській центральній районній бібліотеці ім. В. Бобинського.На ній були присутні учні 8-А класу Сокальської санаторної школи-інтернату.
Докладніше ->


Ми низько голови схиляємо

Ми низько голови схиляємо Нещодавно в Сокальській санаторній школі-інтернат для учнів 7 класу була проведена година пам'яті «Голодомор 1932-1933 років — біль українського народу», яку підготувала бібліотекар Антонюк О.О.Докладніше ->


Вчинок - відповідальність

Сокальська санаторна школа-інтернат Вчинок - відповідальність Цими днями, в рамках місячника «Право і свобода», у 6 класі Сокальської санаторної школи-інтернату проводилась гра-заняття «Правопорушення і їх наслідки».

Докладніше ->


Мої права та обов’язки

Сокальська санаторна школа-інтернат Мої права та обов’язки Цими днями в 4-Б класі Сокальської санаторної школи–інтернату, в рамках місячника профілактики правопорушень «Свобода і відповідальність», було проведено годину спілкування «Немає прав без обов’язків».Докладніше ->


Вогонь скорботи в серці на віки!

Сокальська санаторна школа-інтернат Вогонь скорботи Нещодавно в Сокальській санаторній школі-інтернаті ім. Т. Шевченка учнями 9 класу було проведено вечір-реквієм до 85 річниці Дня пам’яті жертв Голодомору.
Докладніше ->


День працівників радіо

Сокальська санаторна школа-інтернат День працівників радіо 16 листопада, в День працівників радіо, телебачення і зв’язку, учні 7 класу Сокальської санаторної школи-інтернату ім. Т. Г. Шевченка побували в гостях у Радіо Сокаль. Школярі познайомились з ведучими, журналістами, а також з людьми, які докладаються до роботи радіо.Докладніше ->


Наші права – щасливе дитинство

Сокальська санаторна школа-інтернат Наші права – щасливе дитинство Нещодавно учні першого класу Сокальської санаторної школи – інтернату відвідали правову студію «Наші права – щасливе дитинство».Переглянувши презентацію, діти дізналися про один з найважливіших для них документів - «Конвенцію про права дитини».
Докладніше ->


Маю Право

Сокальська санаторна школа-інтернат маю право Нещодавно в Сокальській санаторній школі-інтернаті імені Т.Г. Шевченка між учнями 8-А класу відбулися філософські діалоги на тему «Право людини на життя, свободу, недоторканість. Тренінг «Підліток, як вижити?»Докладніше ->


Україна - це територія гідності і свободи

Сокальська санаторна школа-інтернат Україна - це територія гідності і свободи «Україна - це територія гідності і свободи». Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.Докладніше ->


Серце народу – це мова, це слово

Сокальська санаторна школа-інтернат Серце народу – це мова, це слово Цього тижня в 4 –Б класі Сокальської санаторної школи–інтернату до Дня української писемності та мови відбулася гра «Найрозумніший».

Докладніше ->


Українського я роду, українського народу

Українського я роду, українського народу Нещодавно в Сокальській санаторній школі-інтернаті відбулася тематична лінійка «За що шанують українців», яку підготували учні 6 класу під керівництвом вихователя Білецької О. О.

Докладніше ->


Світ навколо нас

Сокальська санаторна школа-інтернат Світ навколо нас Цими днями, учня 6 класу Сокальської санаторної школи-інтернату побували у музеї «Людина. Земля. Всесвіт», що славиться своєю цікавою історією та унікальними експонатами.


Докладніше ->


Мульт-подорож Україною

Сокальська санаторна школа-інтернат Мульт-подорож Україною Де б ми не жили — у великих містах чи маленьких селах — кожен з нас любить свій дім, свою вулицю, свій край. Нещодавно першокласники Сокальської санаторної школи – інтернату на занятті «Україна – славний край» відкривали для себе скарби Батьківщини. Школярі здійснили віртуальну мандрівку цікавими куточками нашої України.


Докладніше ->


Weekend Open Air

Сокальська санаторна школа-інтернат Weekend Open Air Нещодавно у Сокальській санаторній школі-інтернаті, клуб вихідного дня, підтримуючи атмосферу емоційного комфорту для усіх вихованців закладу, продовжив свою роботу низкою відпочинкових заходів на свіжому повітрі. Виявляючи власну творчу ініціативу, діти самі обирали маршрути оздоровчо-виховних прогулянок, об’єкти, місця, де можна розважитися.


Доклдніше ->


Цікавий світ винаходів

Сокальська санаторна школа-інтернат Цікавий світ винаходів Цими днями, у 6 класі Сокальської санаторної школи-інтернату було проведено пізнавально-розвиваючу бесіду ‘’Винаходи людства, що змінили світ”.


Докладніше ->


Вчимося жити разом

Сокальська санаторна школа-інтернат Вчимося жити разом Цими днями з п’ятикласниками Сокальської санаторної школи- інтернату проводилось тренінгове заняття «Давай дружити». Воно було спрямоване на вивчення індивідуальних особливостей кожної дитини, згуртування новосформованого колективу, виховання у дітей доброзичливості у ставленні один до одного.Докладніше ->


Модний десерт

Сокальська санаторна школа-інтернат Модний десерт Нещодавно у Сокальській санаторній школі-інтернаті, клуб вихідного дня, створюючи сприятливий емоційний стан у дітей, запросив вихованців до участі у черговій акції Open Air «Marshmallow - веселі карамелі»

Докладніше ->


Руху правила єдині, знати їх усі повинні

Сокальська санаторна школа-інтернат Руху правила єдині Найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров’я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров’я, а навіть життя. Як відомо,що з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів.


Докладніше ->


Малюки на дорозі

Сокальська санаторна школа Малюки на дорозі Правила дорожнього руху були, є і будуть важливими в майбутньому. І нехай наших першокласників поки що до школи приводять батьки, але вони вже старанно вивчають правила пішоходів. В рамках місячника безпеки руху в першому класі Сокальської санаторної школи – інтернату відбулося інтегроване заняття «Моя дорога до школи».


Докладніше ->


Краса людської душі

Сокальська санаторна школа Краса людської душі Цими днями в 4 – Б класі Сокальської санаторної школи – інтернату до 100 - чя з дня народження В.О. Сухомлинського учні читали та обговорювали його оповідання та казки, сповнені тепла і сонця.Докладніше ->


Осіннє дійство

Сокальська санаторна школа Осіннє дійство 24 вересня у Сокальській санаторній школі ім. Т.Г.Шевченка відбулось традиційне свято «Осінній ярмарок», яке підготували і провели учні 7 класу. Усі вихованці школи ретельно готувались до цього дійства: пекли тістечка, печиво, торти. Також учні 5-11 класів представили дари осінньої природи, зібрані власноруч у своїх садах та на городах.

Докладніше ->


«Правила дорожні знай – в ДТП не попадай!»

Сокальська санаторна школа-інтернат Правила дорожні знай Кожного вересня Державтоінспекція проводить всеукраїнський рейд "Увага! Діти – на дорозі!" Розпочався новий навчальний рік, а, отже, на вулицях населених пунктів побільшало юних пішоходів. Більшість дітей за довгі канікули відвикли від інтенсивного руху транспорту, тож завдання дорослих і вчителів – зробити все, аби адаптаційний період учнів пройшов спокійно й без прикрих, а часом трагічних, випадків.

Докладніше ->


Знай, вивчай і поважай правила дорожнього руху

Знай, вивчай і поважай правила дорожнього руху Цими днями в 4 – Б класі Сокальської санаторної школи – інтернату в рамках місячника безпеки руху була проведена бесіда – настанова ,,Будь пильним та уважним на дорозі!’’Докладніше ->


Спасибі тобі, осінь, за цю красу!

Спасибі тобі, осінь Осіння пора! Як заворожує вона своєю красою. Але найбільш чаруючим і гарним постає перед нами осінній сад.Чудово, неначе в казці! Все навколо виблискує під яскравими промінцями лагідного сонечка.

Докладніше ->


"Будь обережним на дорозі!"

Сокальська санаторна школа-інтернат Будь обережним на дорозі З метою закріплення знань дітей про дорожні знаки та правила дорожнього руху, виховання вміння самостійно користуватися отриманими знаннями у повсякденному житті, вихователі Сокальської санаторної школи-інтернату разом з учнями 3 класу провели урок дорожньої грамоти, розповіли про те, яких правил безпечної поведінки на дорозі треба дотримуватися.


Докладніше ->


/Files/photogallery/1212/попередні публікації2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 137

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
КЗ ЛОР «Сокальська загальноосвітня санаторна школа-інтернатI-III ступенів, ім. Т.Г.Шевченка»

м.Сокаль, Львівська обл., вул.Тартаківська,10

E-mail: sokal_sanatorn@ukr.net

Дата останньої зміни 06 Грудня 2018

Фотогалерея