Заняття на тренажерах на уроках ЛФК

Профілактор Євмінова зовні виглядає, як дерев'яна панель, що має рухомі ручки на двох рівнях. Всю конструкцію кріплять до стіни на тросі і можуть встановлювати під різними кутами. При занятті на тренажері вдається забезпечити два головних принципи лікування хребта.

У відповідності з першим принципом вдається забезпечити контрольоване витягування хребта, що забезпечує його розвантаження. Можливість ставити профілактор Євмінова під різними кутами дозволяє підбирати для кожного пацієнта необхідний рівень витягнення. У процесі витягування хребта в міжхребцевих дисках стає менше тиск, усувається стиснення нервових корінців спинного мозку, що знімає больовий синдром.

Другий принцип працює на зміцнення і тренування м'язів, які підтримують хребет в анатомічно правильному положенні. Тренувати ці м'язи вдається за рахунок виконання спеціальних вправ, які виконують з малою амплітудою рухів. Внаслідок цього зміцнюються короткі м'язи спини, що утворюють м'язовий корсет.

Процес лікування і профілактики передбачає комплекс гімнастичних вправ, які хворий виконує в положенні лежачи на профілакторі. Цей комплекс завжди підбирають індивідуально для кожного пацієнта в залежності від проблематики і особливостей організму.

Допомагає профілактор Євмінова тільки тим, хто займається регулярно і з точністю дотримується рекомендацій лікаря. Вправи на профілакторі Євмінова виконують протягом п'ятнадцяти-двадцяти хвилин. Число підходів у день визначають залежно від складності стану хворого.Важливо розуміти, що при всій простоті застосування профілактора, самолікування неприпустиме.

Кiлькiсть переглядiв: 290

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
КЗ ЛОР «Сокальська загальноосвітня санаторна школа-інтернатI-III ступенів, ім. Т.Г.Шевченка»

м.Сокаль, Львівська обл., вул.Тартаківська,10

E-mail: sokal_sanatorn@ukr.net

Дата останньої зміни 06 Грудня 2018

Фотогалерея