«Літній відпочинок в мальовничому Закарпатті»

Сокальська санаторна школа-інтернат Літній відпочинок в мальовничому Закарпатті Літо тільки розпочалось, а учні пільгових категорій Сокальської санаторної школи-інтернату відвідали багато цікавих та мальовничих місць Закарпаття. Ознайомлюючись з містом Хуст, діти відвідали Краєзнавчий музей та картинну галерею.


Докладніше ->


На відпочинок у Карпати

Сокальська санаторна школа-інтернат На відпочинок у Карпати Відлунав останній дзвоник. Настала довгоочікувана найулюбленіша пора школярів, коли можна вдосталь відпочити, насолодитися вранішнім сном, погрітися на сонечку, пірнути у прохолодну воду річки, озера чи моря або й відправитися в подорож.


Докладніше ->


Здорові діти – щасливі діти

Сокальська санаторна школа-інтернат Здорові діти – щасливі діти Напередодні зимових свят, у Сокальській санаторній школі-інтернаті відбулися змагання «Ти зможеш, якщо зміг я». Учні 4 і 5 класів змагались у естафетах: з м’ячами, обручами, гімнастичними палицями, на самокатах та лежачи на скейтах.


Докладніше ->


Поїздка в Київ

/Files/photogallery/1253/Поїздка в Київ_2015_2.JPG Напередодні Міжнародного дня інваліда на запрошення Львівського обласного благодійного фонду «Допомога дітям Чорнобиля» учні Сокальської санаторної школи-інтернату відвідали столицю нашої країни – місто Київ.


Докладніше ->


Туризм – енергія життя

Сокальська санаторна школа-інтернат Туризм – енергія життя З нагоди відзначення Всесвітнього Дня туризму та Дня туризму в Україні у Сокальській санаторній школі-інтернаті між учнями 6-7 класів відбулися цікаві туристичні змагання «Веселий компас», які підготували вчителі Мирослава Бик та Олександр Пікунов.


Докладніше ->


Здорові діти – щасливі діти

Сокальська санаторна школа-інтернат Здорові діти – щасливі діти 3 жовтня третьокласники Сокальської санаторної школи-інтернату прийняли участь у міні – змаганнях «Найспритніші та найкмітливіші». Між командами «Сміливчики» і «Рухливчики» було проведено естафети на спортивне орієнтування, точність та витривалість.


Докладніше ->


Живи та рухайся

Живи та рухайся Нещодавно у Сокальській санаторній школі-інтернаті був проведений флешмоб «Здорові діти – здорова нація». Ранкова зарядка для вихованців різних вікових категорій відбулася у незвичайній формі.


Докладніше ->


Краще гір є тільки гори...

Сокальська санаторна школа-інтернат Краще гір є тільки гори... Ось і закінчилося літо… Чудова пора спекотних днів і теплих ночей. Найкращий час для втілення усіх своїх мрій і бажань, задумів і планів.
Про те, як провели свої літні канікули у таборі"Нарцис"міста Хуст Закарпатської області, розповідають учні Сокальської санаторної школи- інтернату.
Докладніше ->


Відпочинок у мальовничих Карпатах

Сокальська санаторна школа-інтернат Відпочинок у мальовничих Карпатах 23 учні нашої школи відпочивають в оздоровчому таборі «Нарцис» міста Хуст. І, найперше, нас приємно здивувало те, що відпочинок в Карпатах повністю відповідає нашим очікуванням. Діти задоволені та радісні, тут гостинний сервіс. Сніданки, обіди та вечері – це маленьке яскраве свято, тому що і страви дуже смачні, і у дітей хороший карпатський апетит.
Докладніше ->


Екскурсія до Львова

Сокальська санаторна школа-інтернат Екскурсія до Львова Днями, учні, що закінчили 6А і 6Б класи Сокальської санаторної школи-інтернату, в супроводі батьків та класного керівника Матвіїв Г.Г. відвідали місто Львів.
Докладніше ->


Мандрівка до міста Лева

Мандрівка до міста Лева Сокальська санаторна школа-інтернат 17 травня учні Сокальської санаторної школи-інтернату разом з класним керівником Кулак Н.І. та вихователем Шклянкою Г.П. здійснили захоплюючу мандрівку до міста Лева. Вони оглянули панораму стародавнього міста з вежі Ратуші, відвідали музей зброї «Арсенал» та інші визначні місця.

Докладніше ->


Канікули у Львові

Канікули у Львові_2014 Сокальська загальноосвітня санаторна школа-інтернат Під час зимових канікул учні 8А класу Сокальської санаторної школи-інтернату побували на захоплюючій екскурсії у місті Львові.
Докладніше ->


Екскурсія у місто Лева

Екскурсія у місто Лева 2014 Сокальська санаторна школа-інтернат У неділю, 9 листопада, учні 8-Б класу за організацією класного керівника та батьків відвідали Львів. Програма екскурсії була досить насиченою і нам вдалося побачити багато цікавого.


Докладніше ->


Відлуння сонячного літа

= Ось і промайнуло чергове літо нашого життя. Напевно, для кожного воно було по-своєму захоплюючим, веселим, незабутнім…
Настала осінь, почався новий навчальний рік. Діти сіли за парти. Але у їхніх серцях все ще залишився маленький шматочок літа – це їхні спогади.

Докладніше ->


Літнє оздоровлення учнів Сокальської санаторної школи-інтернату 2014

Докладніше ->


Літо у «Альбатросі»

= Нещодавно 30 учнів пільгових категорій Сокальської санаторної школи–інтернату повернулися із сонячного селища Рибаківка Миколаївської області.Докладніше ->


Відпочинок у Карпатах

= Нещодавно 60 учнів пільгових категорій Сокальської санаторної школи-інтернату повернулися з відпочинку з туристично-оздоровчого комплексу "Нарцис" м. Хуст що на Закарпатті.


Докладніше ->

Кiлькiсть переглядiв: 280

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
КЗ ЛОР «Сокальська загальноосвітня санаторна школа-інтернатI-III ступенів, ім. Т.Г.Шевченка»

м.Сокаль, Львівська обл., вул.Тартаківська,10

E-mail: sokal_sanatorn@ukr.net

Дата останньої зміни 17 Січня 2019

Фотогалерея