КЗ ЛОР «Сокальська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ступенів, ім. Т.Г.Шевченка»


Заснована у 1968 році. Школа розташована в мальовничому містечку Сокалі Львівської області і є єдиним лікувально-навчальним закладом такого типу в західному регіоні України. У нас лікуються і навчаються діти з різних областей України.
На території школи є навчальний, спальний, лікувальний корпуси, теплиця, великий фруктовий сад.
Школа розрахована на 260 дітей. Наповнюваність класів - 20 учнів. У навчальному корпусі розміщено 18 кабінетів, велика бібліотека, музей "Берегиня", Християнська світлиця, коп’ютерний клас, актовий зал, шкільна майстерня та кабінет обслуговуючої праці. У спальному корпусі знаходяться 4 зали лікувальної фізкультури, ізолятор, їдальня та затишні кімнати.
В школі-інтернаті створені всі умови для повноцінного лікування, побуту та життя вихованців. Працюють гуртки за інтересами, проходять дискотеки, вечори відпочинку. У вільний час діти можуть займатися музикою, хореографією.
Організацією лікувально-реабілітаційного та навчально-виховного процесів займаються 52 педагоги, 19 медичних працівників. Життєдіяльність установи забезпечують 30 працівників обслуговуючого персоналу.
Навчання в 1-11 класах проводиться за програмою загальноосвітньої школи I-III ступенів. Додатково в розклад уроків внесено 7 занять лікувальної фізкультури та плавання.
Лікувально-навчально-виховний процес в школі регламентується режимом дня, який передбачає раціональне чергування режиму спокою і руху, що забезпечує адекватне навантаження на хребет, сприяє відновленню порушеної функції опорно-рухового апарату. Протягом дня діти отримують 5-разове харчування.
За режимом денний відпочинок триває 1 годину, прогулянки на свіжому повітрі – 2-3 години. Для розвантаження хребта на уроках певний час діти лежать на спеціальних тапчанах відповідно до призначення лікаря-ортопеда. На кожному уроці проводиться фізкультурна 5 – хвилинна пауза під музичний супровід, який транслюється через радіо по всіх кабінетах.
Для лікування сколіозу, оздоровлення та реабілітації дітей у школі є: 4 зали лікувальної фізкультури, оснащені відповідним обладнанням; кабінети масажу одночасно на 4-х дітей; фізіотерапевтичний кабінет; кабінет кисневої терапії; ізолятор на 13 ліжок; кабінет гідротерапії; кабінети педіатра, ортопеда, стоматолога, маніпуляційний кабінет.
Головними лікувально-оздоровчими заходами в нашій установі є: дотримання всіма учнями ортопедичного режиму, проведення коригуючої гімнастики, масаж м’язів спини, лікувальне плавання, гідротерапія, фізіотерапія, вітамінна терапія, лікування супутніх захворювань, лежання під час денного і нічного сну на ліжках з твердими щитами.
Кiлькiсть переглядiв: 453

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
КЗ ЛОР «Сокальська загальноосвітня санаторна школа-інтернатI-III ступенів, ім. Т.Г.Шевченка»

м.Сокаль, Львівська обл., вул.Тартаківська,10

E-mail: sokal_sanatorn@ukr.net

Дата останньої зміни 06 Грудня 2018

Фотогалерея