З надією на Воскресіння

Сокальська санаторна школа-інтернат З надією на Воскресіння Найбільше і величне свято у церковному році – Великдень, Воскресіння Ісуса Христа з мертвих. Пасха є найбільшим торжеством християн, бо це свято перемоги добра над злом, життя над смертю.
Докладніше ->


Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття У березневі дні учні Сокальської санаторної школи-інтернату імені Тараса Шевченка традиційно вшановують національного генія – Великого Кобзаря.Шевченківські дні розпочала вчитель української мови та літератури Хриплюк Наталія Анатоліївна, яка провела тематичну лінійку, приурочену 204 річниці з Дня народження Тараса Шевченка.


Докладніше ->


Урок майбутнього

/Files/photogallery/1305/Урок майбутнього_2018_1.jpg Нещодавно вчитель Сокальської санаторної школи-інтернату Семенчук К. В. провела майстер-клас на якому продемонструвала власний досвід проведення уроку-практикуму з використання онлайн середовища. Учні 7-А класу на уроці геометрії систематизували свої знання з теми «Кути та сторони трикутника. Прямокутний трикутник».


Докладніше ->


Ні! Я жива! Я вічно буду жити!

Сокальська санаторна школа-інтернат Ні! Я жива! Я вічно буду жити! Днями в Сокальській санаторній школі-інтернаті ім. Т.Шевченка вчитель української мови та літератури Хриплюк Наталія Анатоліївна з учнями 8 класу провела відкритий урок, присвячений 147 річниці з дня народження Лесі Українки на тему: «Мужність і сила духу видатної доньки українського народу».

Докладніше ->


Мова кожного народу - неповторна і своя

Сокальська санаторна школа-інтернат день рідної мови Нещодавно в Сокальській санаторній школі-інтернаті імені Тараса Шевченка відзначали День рідної мови. Вчителем української мови та літератури Хриплюк Наталією Анатоліївною були проведені нетрадиційні уроки для учнів 6,8,11 класів, на яких учні мали змогу переглянути яскраві відео-презентації та пригадати найяскравіші сторінки формування української мови.

Докладніше ->


Англійська мова в повсякденному житті

Сокальська санаторна школа-інтернат Англійська мова в повсякденному житті Нещодавно у Сокальській санаторній школі-інтернаті у рамках предметно-методичного тижня іноземних мов вчителем Наконечним В.Р. був проведений нестандартний урок англійської мови у 9 класі «Молодіжна культура. Соціальні мережі та інтернет».
Докладніше ->


У світі емоцій та почуттів

Сокальська санаторна школа-інтернат У світі емоцій та почуттів З учнями 6-Б класу Сокальської санаторної школи-інтернату ім. Т.Г.Шевченка проведено корекційно-відновлюване заняття з елементами тренінгу «Конфетті». Школярі побачили наочно як необдумані слова, дії у хвилини емоційного напруження впливають на інших, чи важко виправити ситуацію після конфлікту.Докладніше ->


КВК «Універсальна біологія»

Сокальська санаторна школа-інтернат Універсальна біологія Нещодавно в 9 класі Сокальської санаторної школи-інтернату був проведений урок –квк « Універсальна біологія». Дві команди учасників та їх капітани Вишневська О. і Лещук О. гідно захистили свої знання.

Докладніше ->


Звіт про проведення тижня англійської мови

Сокальська санаторна школа-інтернат Тиждень англійської мови З 29 січня по 2 лютого2018 року у Сокальській санаторній школі-інтернат ім. Т.Г. Шевченка був проведений предметно-методичний тиждень англійської мови.
Як ми знаємо, вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий.

Докладніше ->


Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг

/Files/photogallery/1301/Соборна мати Україна_2018_1.JPG 22 січня у Сокальській санаторній школі-інтернаті ім. Т. Г. Шевченка з учнями 6-Б класу проведено годину спілкування «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг». Поглибити знання з історії виникнення свята Соборності України, виховувати патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики - ось основна мета заходу.


Докладніше ->


Весело, корисно та пізнавально!!

Сокальська санаторна школа-інтернат Весело, корисно та пізнавально Саме так пройшов урок англійської мови в 9-му класі Сокальської санаторної школи - інтернату. На сьогоднішній день є велика кількість методів іприйомів для кращого оволодіння та сприйняття іноземної мови, але необхідно наголосити на одному з найбільш результативних методів, а саме: метод проектів у навчанні англійської мови.

Докладніше ->


І цікаво, і корисно, і є над чим подумати...

І цікаво, і корисно, і є над чим подумати... Нещодавно у Сокальській санаторній школі-інтернаті ім. Т.Г.Шевченка, в рамках тижня математики, шестикласники піддевізом: « Вчимося не для школи, а для життя!» цікаво і захоплююче подорожували стежинами бережливості та ощадливості на уроці «Господар свого дому».


Докладніше ->


Рідного слова краса і співучість

/Files/photogallery/1301/Рідного слова краса і співучість_2017_3.JPG З 6 до 11 листопада у Сокальській санаторній школі-інтернаті ім. Т.Г. Шевченка відбувались тематичні заходи, присвячені Тижню словесності та української мови. В рамках цього тижня 7 листопада у школі пройшла урочиста лінійка «О мово моя, душа голосна України», яку підготували учні 6-а класу разом із класним керівником Лакіш Р.П.

Докладніше ->


Жива і нежива природа навколо нас

Жива і нежива природа навколо нас Учні 5- х класів Сокальської санаторної школи-інтернату разом з вчителем Новосад І.Я. на уроці природознавства розробляли навчальний проект «Жива і нежива природа навколо нас».
Докладніше ->


Дай, Боже, миру Україні!

Сокальська санаторна школа-інтернат Дай, Боже, миру Україні 21 вересня у Сокальській санаторній школі-інтернаті ім. Т. Г. Шевченка,в рамках святкування Міжнародного Дня Миру,проведено урочисту лінійку «Дай, Боже, миру Україні!» Привернути увагу до проблеми миру на Землі – це основна мета заходу.


Докладніше ->


Мій рідний краю, Україно! Найкраще місце на землі!

Сокальська санатона школа-інтернат Мій рідний краю, Україно! Найкраще місце на землі! Цікаво та зворушливо пройшов перший урок в учнів 6-Б класу Сокальської санаторної школи-інтернату ім. Т.Г. Шевченка.


Докладніше ->


Ми – українці, ми – європейці

Сокальська санаторна школа-інтернат Ми – українці, ми – європейці День знань в Сокальській санаторній школі – інтернаті ім. Т.Шевченка традиційно розпочався першим уроком у 7-х класах на тему «Ми – українці, ми – європейці».Докладніше ->


/Files/photogallery/1212/попередні публікації2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 299

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
КЗ ЛОР «Сокальська загальноосвітня санаторна школа-інтернатI-III ступенів, ім. Т.Г.Шевченка»

м.Сокаль, Львівська обл., вул.Тартаківська,10

E-mail: sokal_sanatorn@ukr.net

Дата останньої зміни 24 Травня 2018

Фотогалерея