Звіт про проведення тижня англійської мови

Сокальська санаторна школа-інтернат Тиждень англійської мови З 29 січня по 2 лютого2018 року у Сокальській санаторній школі-інтернат ім. Т.Г. Шевченка був проведений предметно-методичний тиждень англійської мови.
Як ми знаємо, вивчення англійської мови – процес складний, але багатогранний і цікавий.

Докладніше ->


Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг

/Files/photogallery/1301/Соборна мати Україна_2018_1.JPG 22 січня у Сокальській санаторній школі-інтернаті ім. Т. Г. Шевченка з учнями 6-Б класу проведено годину спілкування «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг». Поглибити знання з історії виникнення свята Соборності України, виховувати патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики - ось основна мета заходу.


Докладніше ->


Весело, корисно та пізнавально!!

Сокальська санаторна школа-інтернат Весело, корисно та пізнавально Саме так пройшов урок англійської мови в 9-му класі Сокальської санаторної школи - інтернату. На сьогоднішній день є велика кількість методів іприйомів для кращого оволодіння та сприйняття іноземної мови, але необхідно наголосити на одному з найбільш результативних методів, а саме: метод проектів у навчанні англійської мови.

Докладніше ->


І цікаво, і корисно, і є над чим подумати...

І цікаво, і корисно, і є над чим подумати... Нещодавно у Сокальській санаторній школі-інтернаті ім. Т.Г.Шевченка, в рамках тижня математики, шестикласники піддевізом: « Вчимося не для школи, а для життя!» цікаво і захоплююче подорожували стежинами бережливості та ощадливості на уроці «Господар свого дому».


Докладніше ->


Рідного слова краса і співучість

/Files/photogallery/1301/Рідного слова краса і співучість_2017_3.JPG З 6 до 11 листопада у Сокальській санаторній школі-інтернаті ім. Т.Г. Шевченка відбувались тематичні заходи, присвячені Тижню словесності та української мови. В рамках цього тижня 7 листопада у школі пройшла урочиста лінійка «О мово моя, душа голосна України», яку підготували учні 6-а класу разом із класним керівником Лакіш Р.П.

Докладніше ->


Жива і нежива природа навколо нас

Жива і нежива природа навколо нас Учні 5- х класів Сокальської санаторної школи-інтернату разом з вчителем Новосад І.Я. на уроці природознавства розробляли навчальний проект «Жива і нежива природа навколо нас».
Докладніше ->


Дай, Боже, миру Україні!

Сокальська санаторна школа-інтернат Дай, Боже, миру Україні 21 вересня у Сокальській санаторній школі-інтернаті ім. Т. Г. Шевченка,в рамках святкування Міжнародного Дня Миру,проведено урочисту лінійку «Дай, Боже, миру Україні!» Привернути увагу до проблеми миру на Землі – це основна мета заходу.


Докладніше ->


Мій рідний краю, Україно! Найкраще місце на землі!

Сокальська санатона школа-інтернат Мій рідний краю, Україно! Найкраще місце на землі! Цікаво та зворушливо пройшов перший урок в учнів 6-Б класу Сокальської санаторної школи-інтернату ім. Т.Г. Шевченка.


Докладніше ->


Ми – українці, ми – європейці

Сокальська санаторна школа-інтернат Ми – українці, ми – європейці День знань в Сокальській санаторній школі – інтернаті ім. Т.Шевченка традиційно розпочався першим уроком у 7-х класах на тему «Ми – українці, ми – європейці».Докладніше ->


/Files/photogallery/1212/попередні публікації2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 131

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.
КЗ ЛОР «Сокальська загальноосвітня санаторна школа-інтернатI-III ступенів, ім. Т.Г.Шевченка»

м.Сокаль, Львівська обл., вул.Тартаківська,10

E-mail: sokal_sanatorn@ukr.net

Дата останньої зміни 14 Лютого 2018

Фотогалерея